Znaczenie liczby 13

2007-05-19 13:50
Fioletowa

Ostatio spogladając na zegarek zawsze widze godzine 13:13 i jest to codzienie. Nawet gdy jestem zajęta to akurat w tym momencie zerkając na monitor, komórkę czy zegarek widze 13:13 :-|

W związku z tym moje pytanie co dokładnie oznacza ta liczba w numerologii???

Dodam iż na innych stronach mój nick to Fioletowa13 i że 13-tego zawsze mam szczęście i bardzo lubie ta liczbę. Wiem tyle, że trzynastka oznacza zmiany ale to od naszego nastawienia oznacza czy będą to zmiany na lepsze czy na gorsze. ;-)

Kiedyś tak miałam z liczbą 22:22 i 11:11 obecnie też czesto je widzę ale 13 to juz codziennie :-)

2007-05-19 14:04
Animka

13 nie należy do tzw. mistrzowskich cyfr, więc do jej interpretacji należałoby zsumować ją do cyfry 4 (wg mnie)

sednem wibracji czwórki jest
4 - moje życie tworzę poprzez pracę i zrozumienie ograniczeń materii :-|
istota pracowicie tworząca materię


Natomiast jesli chcesz rozpatrywać 13 jako pojedyncze dwie cyfry 1 i 3 to weź pod uwagę ich wibracje. - czasami tak robię z numerem posta pisanego w swoim dzienniczku- mozna wyciągnąć fajne wnioski w odniesieniu do aktualnych doswiadczeń smile.gif

2007-05-19 14:04
filiplis

Z tego co wiem, na nautilusie był artykuł o tym, postaram się znaleźć

2007-05-19 14:12
AvE

CYTAT(Fioletowa)
że 13-tego zawsze mam szczęście i bardzo lubie ta liczbę.


Wiesz Fioletowa, ja też zawsze mam 13-tego szczęście. To moja dobra liczba tongue.gif

A co do godzin, o ja nie lubie pełnych i zawsze np. budzik ustawiam na 6.23 tongue.gif

2007-05-19 14:23
filiplis

http://www.nautilus.org.pl/?i=954 - to o godzinach

2007-05-19 15:09
Maja

Fioletowa ja mam tak wlasnie z 11-stka i 111-nastka od jakiegos czasu te liczby wszedzie chodza za mna i za moja rodzina... mam wrazenie ze to sa znaki- "to co robisz jest dobre"... co do 13-stki to tak do konca nie wiem urodzilam sie 13-stego i jest to liczba raczej dla mnie neutralna... na pewno nie przynosi pecha slonko.gif

2007-05-19 16:24
Fioletowa

Animka całkiem możliwe, iz lepiej rozbijac ta liczbę albo zsumowac i odczytywac jako 4 bo w numerologii zwykle sie sumuje ;-)

CYTAT(filiplis)


filiplis dzięki za ten teks ale to nie jest jeszcze dla mnie wystarczająca odpowiedź :-P
Kiedys na jednym forum nie pamiętam jakim i potem juz nie mogłam go odnaleźc znalazłam o tym ciekawe informacje dotyczce "imienin godziny". Pamiętam tylko że 11:11 to godzina mistyków a 22:22 ludzi chętnie pomagającym innym :-)

AvE Maja
slonko.gif

2007-05-19 18:15
Coomin

13 jest liczbą przemiany. Dlatego też stała się symbolem śmierci.
Na pewno nie jest liczbą pechową, żadna liczba nią nie jest. To ludzie podświadomie przypisali jej to "pechowe" znaczenie ze strachu przed śmiercią, czyli strachu przed nieznanym, i utratą tego do czego się przywiązali, czyli bogactw materialnych, swoich bliskich, swoich ciał... . :-)

Miałem takie same doświadczenia z godziną, ale z liczbą 22:22.
Na przełomie tego roku wszędzie widziałem tą liczbę, a szczególnie na zegarze :-)

2007-05-19 18:54
Fioletowa

CYTAT
13 jest liczbą przemiany


tak to wiem :-D i zawsze wierzę, że dla mnie są to przemiany na lepsze taniec.gif

2007-05-19 19:46
ACIO

13 jest i była zawsze moją szczęśliwą liczbą... (a najbardziej piątek 13 serio) co ciekawe pasjonują mnie bardzo sprawy dotyczące tego co się z nami dzieje po śmierci i uwielbiam czytać relację ludzi po śmierci klinicznej... czyli wszystko w sprawie 13 by się u mnie zgadzało :-)

2007-05-19 22:09
wielojednosc

13.. hmm tez lubie ta liczbe :-) ale moja liczba to 3. jestem nia przesiakniety, po roznych dzialaniach z godzina, dniem, miesiacem, rokiem urodzenia z wszystkim pozostalym, zawsze jest 3... zwlaszcza liczba "333" sie zdarza czesto. zazwyczaj co kilka dni, spogladam na zegarek czy nie powinienem juz isc spac, i widze zawsze 3:33.. kilka razy idac miastem, prosto bez zadnych konkretnych powodow, czuje ze musze sie obrocic, patrze na samochod a w rejstracji nr- 333 . w 13 tez jest 3 :-D

2007-05-19 22:21
Fioletowa

Myślę, że te liczby coś oznaczają i coś nam mówią w danej chwili tylko my nie zawsze potrafimy je właściwie zinterpretować no ale praktyka czyni mistrza :-D ;-)

2007-05-20 09:36
Lestrat

Też lubię liczbę 13, jak byłem mały, w piątek 13tego znalazłem po raz pierwszy czterolistną koniczynkę w ogródku u kolegi oczko.gif nadal mam ją w ramce smile.gif

2007-05-20 11:18
tajemniczy69

CYTAT(Fioletowa)
Myślę, że te liczby coś oznaczają i coś nam mówią w danej chwili tylko my nie zawsze potrafimy je właściwie zinterpretować no ale praktyka czyni mistrza :-D ;-)
ja mysle ze najlatwiej zinterpretowac liczbe 69 laugh.gif sumujac wychodzi 15 czyli liczby najbardziej pasujace do mnie w numerologii 1 i 5 ale jak sie je jeszcze raz zsumuje to juz wychodzi 6 i tu juz raczej nietrafnie ;-)

2007-05-20 12:49
AvE

CYTAT(tajemniczy69)
1 i 5 ale jak sie je jeszcze raz zsumuje to juz wychodzi 6 i tu juz raczej nietrafnie ;-)


Ale tajemniczy, przecież 6, suma 1 i 5 zawiera się w 69 biggrin.gif laugh.gif To może pół-trafne jednak? smile.gif

2007-05-20 12:59
wielojednosc

LoveLight
Postów: 333


aaaaaaaa oszaleje :-P ,mowilem..

2007-05-20 13:36
Di

Fioletowa smile.gif
To zapodam Ci cosik z Majów o 13 tonie.

"TON TRZYNASTY Siła Uniwersalnego Ruchu – sfera duchowa
KOSMICZNY TON PRZEKSZTAŁCEŃ

TRZYNASTKA dotyka cię rękami niewidzialnych sił, odpowiedzialnych za wprowadzenie radykalnych przemian. Ton trzynasty wprawia w ruch wszystko, co sprzeciwia się zmianie, co jest odrętwiałe, co wypadło spod twojej kontroli. TRZYNAŚCIE może uruchomić coś, co w dramatyczny sposób zmieni bieg życia. Wiedz, że ocierasz się tutaj o Najczystszą Energię Uniwersalną, o nową samoidentyfikację, próbującą rozjaśnić twoją świadomość, pomagającą ci otworzyć się na dary Wszechświata. TRZYNAŚCIE woła cię, abyś włączył się do działań nad udoskonalaniem wyższych wzorców twojego esencjonalnego “JA" oraz do realizacji celu twojego Świetlanego Ciała. Zastanów się, o jaki ruch tutaj chodzi, patrząc z perspektywy twojego zaufania do ludzi i do naturalnych procesów życia. Zwracaj uwagę na pozorne zbiegi okoliczności, które nagle wyłonią się przed twoim duchowym wzrokiem.

TRZYNASTKA ma moc przesuwania poziomów i zmiany częstotliwości. Przesyła ci najnowsze informacje, rzuca nowe wyzwania, stwarza nowe możliwości. Stań się niebiańskim wędrowcem! Bądź otwarty i elastyczny! Pozwól nadarzającym się sytuacjom stać się twoimi dynamicznymi sprzymierzeńcami!

> OTWÓRZ SIĘ NA WSPÓŁPRACĘ,
JAKĄ PROPONUJE Cl UNIWERSALNY RUCH POD TWOIM PRZEWODNICTWEM! <
TON TRZYNASTY – REZONANS Z KALENDARZEM
W tonie trzynastym tętnią Energie, których istotą jest SIŁA TRANSFORMACJI, czyli SIŁA PRZEOBRAŻEŃ i PRZEMIAN. Bez nich nic NOWEGO nie mogłoby powstać.

Jeżeli w przeszłości mierzyliśmy czas w rytmie “12", oznaczało to, że mogliśmy kręcić się jedynie w kółko i choć robiliśmy to coraz sprawniej i szybciej – nic esencjonalnego nie mogło z tego wyniknąć. Liczba “13" bardzo często nazywana jest BOSKIM FAKTOREM. Inne szkoły mówią z kolei o 13 jako o LICZBIE PRZEZNACZENIA.

Dni z tonem trzynastym są na tyle przeładowane treścią, że Energie umożliwiające przekształcenia mogą okazać się dla człowieka przytłaczające. Może więc pojawić się uczucie rozleniwienia lub rozkojarzenia albo też przeczucie czegoś NOWEGO, co wisi dopiero w powietrzu. Pamiętajmy, że w tonie trzynastym zbudowane zostaje połączenie z tonem pierwszym, które zawsze zwiastuje nadejście czegoś nowego.

Ton trzynasty wiąże się z fazą przejściową – z opuszczeniem starego i wstępowaniem w NOWE, czyli z SIŁĄ TRANSFORMACJI. To samo dotyczy trzynastego miesiąca roku.

TON TRZYNASTY – KOD TONU DNIA LUB ROKU URODZIN
WZORZEC ŚWIATŁA
Kto wybrał Energię 13 na obecne życie ziemskie, ten trzyma w ręku jolly jokera, przebijającego wszystkie karty. Osobie tej pozostawia się nieograniczone pole do popisu i niezliczoną liczbę możliwości. Jednocześnie jest to szczebel otwierający bramy metafizyki. Osoba potrafiąca właściwie wykorzystać dary 13 ma wolną drogę w doskonałość. Tylko na bazie starych doświadczeń można stworzyć coś NOWEGO. Na tym poziomie człowiek dojrzały duchowo poznaje swoją genialność. W każdej chwili może przeskoczyć formę materialną, aby ujść przed fizycznymi przymusami. Przeskoczyć materię – to znaczy zdystansować się do niekorzystnych wydarzeń, zwłaszcza do strachu o egzystencję, miejsce pracy, dobra materialne.

WZORZEC CIENIA
We wzorcu cienia, gdzie urzęduje “napuszone” EGO, siła 13 urasta do rangi problemu. Na bazie tejże Energii może rozwinąć się wyjątkowo okazały macho. Jednak o wiele bardziej problematyczna okazuje się siła wspierająca chęć oderwania się od życia. Najpierw wyłania się niepewność, potem brak poczucia bezpieczeństwa. Osoba ta gubi się w szczegółach, aż w końcu całkowicie traci poczucie orientacji. Zamyka się w sobie w przekonaniu, że jest niepotrzebna, niechciana, niczyja. Ostatnim stadium jest przeświadczenie, że jest stracona dla świata."

A tu wyjaśnienie, dlaczego "13" była tępiona."W Fali Wojownika kończy się zasięg czwartego zamek CZASU. Ostatnie dwie pieczęcie Fali Nocy i pierwsze pięć pieczęci Fali Wojownika są tymi kanałami, przez które wślizgnęły się na Ziemię Siły destrukcji, które przez ponad 6 600 lat blokowały nasz rozwój duchowy. Na skutek zablokowania siedmiu kanałów {siedem pieczęci od kinu 194 do kinu 200) potencjał Żółtego Wojownika nie mógł zamanifestować się w świecie fizycznym przez okres około 1 300 lat. Nasze trójwymiarowo ograniczone Ego miało więc pełne pole do popisu. Pomiędzy kinem 208 a 209 wystartował Wielki Plan Ratunku, ale równolegle przedostała się na Ziemię inna Energia, zwana PROGRAMEM BABILOŃSKIM. Czas to pieniądz – tak brzmiało hasło przewodnie babilońskiego wzorca CZASU! Program ewolucji >13:20< utknął w samym środku drogi, a na jego miejsce wszedł model >12:60<, którego gorzkie żniwo wciąż jeszcze zbieramy.

BYĆ WOLNYM OD STRACHU oznacza: ŻYĆ PEŁNIĄ ŻYCIA – ŚWIADOMIE KSZTAŁTOWAĆ SWÓJ DOSTATEK. Oto tajemnica prawdziwego bogactwa w nowych czasach."

Jak był ten dzień "babcinego zgromadzenia", żeby przyłaczyć się w ciszy na pięć minut o godz. 13, to spojrzałam na zegarek dokładnie o 13:13. Myślę, że to przesunięcie miało swój sens smile.gif

Dopiszę jeszcze cosik odnośnie tej trzynastki w Twoim kinie. Bo nie mogłam sie oprzeć, żeby nie zerknąć jaki masz kin.
ZIEMIA, ZIEMIA,ZIEMIA.
To jest szczególny nacisk na to co mówi Twój kin, bo okresla on róniez Twojego przewodnika i fale narodzin. A mówi on:
"KIN 157 – Czerwona Magnetyczna Ziemia (ton 1)

Ziemia jest samoregulującą się planetą, dlatego każdy mój czyn jest badany pod kątem przydatności dla ogótu. To, co szkodliwe dla innych, wraca do mnie jak bumerang. To, co pozytywne, zasila świadomość zbiorową Dziś zwracam uwagę na umiejętność współpracy z ludźmi i na stosunki panujące w rodzinie"

A Twoim partnerem okultystycznym (naprowadzanie przez nadświadomość) jest zarno w 13 tonie.

Co zasiejesz to zbierzesz bo twój to partner okultystyczny tego dopilnowuje.
Wg mnie jesli w życiu ego brało górę i w zachciankach nie liczyłas się z tym jaki to bedzie miało wpływ na Innych , to brałas ciegi.
Jesli Twoje mysli, uczucia i działania wypływały z serducha to zbierasz dorodny plon również w sferze materialnego bytu .
No to trzymaj sie tej drogi i niech cuda wypełniaja cała Twoja drogę smile.gif

2007-05-20 15:27
tajemniczy69

CYTAT(AvE)
CYTAT(tajemniczy69)
1 i 5 ale jak sie je jeszcze raz zsumuje to juz wychodzi 6 i tu juz raczej nietrafnie ;-)


Ale tajemniczy, przecież 6, suma 1 i 5 zawiera się w 69 biggrin.gif laugh.gif To może pół-trafne jednak? smile.gif
w 69 ja jestem czesciej odwrocona szostka laugh.gif ;-)

2007-05-21 07:43
Fioletowa

CYTAT(Di)
Ton trzynasty wiąże się z fazą przejściową – z opuszczeniem starego i wstępowaniem w NOWE, czyli z SIŁĄ TRANSFORMACJI


Di i ja czuję całą soba ta przemianę, coraz więcej starego odemnie odchodzi aby zrobic miejsce nowemu slonko.gif

CYTAT(Di)
ZIEMIA, ZIEMIA,ZIEMIA.
To jest szczególny nacisk na to co mówi Twój kin, bo okresla on róniez Twojego przewodnika i fale narodzin. A mówi on:
"KIN 157 – Czerwona Magnetyczna Ziemia (ton 1)


Dziwne bo ja mam wrażenie, że czasem nie stąpam po ziemi :-|

CYTAT(Di)
Co zasiejesz to zbierzesz bo twój to partner okultystyczny tego dopilnowuje.
Wg mnie jesli w życiu ego brało górę i w zachciankach nie liczyłas się z tym jaki to bedzie miało wpływ na Innych , to brałas ciegi.
Jesli Twoje mysli, uczucia i działania wypływały z serducha to zbierasz dorodny plon również w sferze materialnego bytu .


I tu u mnie bywało różnie. Teraz kieruję się sercem ale kiedyś ego w niektórych przypadkach brało górę. ;/

CYTAT(Di)
Kto wybrał Energię 13 na obecne życie ziemskie, ten trzyma w ręku jolly jokera, przebijającego wszystkie karty


13 urodził sie mój tata ;-)

Di dziękuję za wyczerpującą odpowiedź cmok.GIF
Myslę że zgadza się to z tym co obecnie przeżywam i wiem że to jeszcze nie koniec zmian w moim życiu.

Czasam tylko robi mi sie smutno, że niektóre rzeczy muszą przeminąć :-(

Ale ufam, że przyszłośc niesie wiele piękna i tego, czego najbardziej potrzebuję.
Dziękuję Di przytul.gif serce.gif

2007-05-21 08:02
Mario

Fioletowa

CYTAT
Myślę, że te liczby coś oznaczają i coś nam mówią w danej chwili tylko my nie zawsze potrafimy je właściwie zinterpretować no ale praktyka czyni mistrza


A ja mysle, ze CALE nasze terazniejsze zycie "COS" oznacza. My ludzie chcac cokolwiek z zycia wyczytac zagladamy w gwiazdy, liczby, siebie etc, etc .... Sa ludzie ktorzy czytaja z kart, inni z naszych cial /oczu, dloni, stop itd.../. Sa tez tacy co czytaja z rozrzuconych kosci, czy kamieni. WSZYSTKO to "COS" oznacza.

Moje pytanie - czy MY wiemy co oznacza NASZE ZYCIE ?
"Szukajcie , a znajdziecie " - czy nalezy szukac i w liczbach? PEWNIE TAK - bo to jedna ze wskazowek - ale nie jedyna ....
Ja dlatego nie przywiazuje wiekszej wagi do tego - ale jest to ciekawe, jak WIEKSZOSC rzeczy w mim terazniejszym zyciu oczko.gif

p.s. Fioletowa zerknij kiedy sie Mario zarejestrowal na tym forum laugh.gif

2007-05-21 09:15
Tessi

Di, wspaniała interpretacja. Pod względem numerologii 13-tka niesie ze sobą karmiczny dług pracy (ktoś wcześniej za dużo balował, żył cudzym kosztem i teraz musi to odrobić). Swego czasu mój mąż był prześladowany przez tą liczbę (zasłużył sobie). 13-tka uczy tego, że ograniczenia są czasowe i po to, aby nauczyć się systematyczności i konsekwencji. Uczy, jak stać się Feniksem.

2007-05-21 11:50
Fioletowa

CYTAT(Mario)
p.s. Fioletowa zerknij kiedy sie Mario zarejestrowal na tym forum


Mario :mrgreen: przytul.gif

2007-05-21 18:30
Di

Prosze bardzo Fioletowa przytul.gif slonko.gif
Pozdrówka dla reszty smile.gif

2007-05-23 08:02
hunab-ku

CYTAT(Maja)
Fioletowa ja mam tak wlasnie z 11-stka i 111-nastka od jakiegos czasu te liczby wszedzie chodza za mna i za moja rodzina... mam wrazenie ze to sa znaki- "to co robisz jest dobre"... co do 13-stki to tak do konca nie wiem urodzilam sie 13-stego i jest to liczba raczej dla mnie neutralna... na pewno nie przynosi pecha slonko.gif

U mnie jest tak z 23
Widzę z 10-20 x liczbę 23 w ciągu dnia. Ale już się do tego przyzwycziłem i myślę, że jest to znak Ok, bo mam tak od ponad 2 lat, a życie me od tego czasu jest bajką :-D

2007-05-25 18:29
wielojednosc

hunab-ku, powinienes obejrzec film "numer 23" o ile jeszcze nie widziales ;-)

2007-05-25 19:39
hunab-ku

No to mnie zaciekawiłeś :shock: bom filmu jeszcze nie widział. Gdzież mogę go zdobyć?

2007-05-25 22:03
wielojednosc

CYTAT
Gdzież mogę go zdobyć?
ymm no ten tongue.gif "nie wiem czy to zgodne z prawem zeby mowic laugh.gif [hide:830f8b9d18]na warezach na przyklad abo torrencie [/hide:830f8b9d18]

nowy filmik, z ''07 thriller psychologiczny :-) mi sie bardzo podobal, zakonczenie jest naprawde zaskakujace jak i cala fabula
glowna role gra Jim Carrey i o dziwo wyszlo mu niezle nie robiac z siebie debila jak w jego komediach :mrgreen:

2009-01-20 12:01
arcadio.p

CYTAT
TON TRZYNASTY – KOD TONU DNIA LUB ROKU URODZIN
WZORZEC ŚWIATŁA
Kto wybrał Energię 13 na obecne życie ziemskie, ten trzyma w ręku jolly jokera, przebijającego wszystkie karty. Osobie tej pozostawia się nieograniczone pole do popisu i niezliczoną liczbę możliwości. Jednocześnie jest to szczebel otwierający bramy metafizyki. Osoba potrafiąca właściwie wykorzystać dary 13 ma wolną drogę w doskonałość. Tylko na bazie starych doświadczeń można stworzyć coś NOWEGO. Na tym poziomie człowiek dojrzały duchowo poznaje swoją genialność. W każdej chwili może przeskoczyć formę materialną, aby ujść przed fizycznymi przymusami. Przeskoczyć materię – to znaczy zdystansować się do niekorzystnych wydarzeń, zwłaszcza do strachu o egzystencję, miejsce pracy, dobra materialne.


Dokładnie TAK smile.gif To jest to co wybrałem.smile.gif Mój ojciec też, i obydwoje w tym samym miesiącu. Tylko że on daje mi przykład i się zapija, ale na te święta sie przyznał że jest alkocholikiem biggrin.gif Cos pięknego slonko.gif Energia jest nieograniczenie niezwykła, jest czysta esęcją Miłości...........jest Mną.
Czasami mam wrażenie że te niektóre sytuacje które dzieją się na świecie są wywołane przezemnie, przez mój chwilowy spadek aprobaty dla tego świata, ale teraz wiem że najwazniejsza jest Miłość, którą moge ofiarować innym by mogli tworzyć swą własną rzeczywistość zgodnie z Wielkim Prawem Universum.

2009-01-20 12:34
memento

CYTAT
Tylko że on daje mi przykład i się zapija, ale na te święta sie przyznał że jest alkocholikiem biggrin.gif Cos pięknego slonko.gif

I zagadka wyjaśniona smiech.gif

2009-01-20 12:45
michalxl600

w wielu książkach czytałem, ze 13 uznawana jest za liczbę świętą w wielu kulturach(o ile dobrze pamiętam Lobsang Rampa w swych książeczkach bardzo podkreślał jej znaczenie-polecam twórczość tej osoby). W roku -w pelnym jego cyklu jest 13 pełni księżycowych -czemu nas o tym nie uczą w szkołach??? czemu 13 stka jest (uwazam, ze celowo )wyszydzana i pokazywana jako liczba przekleta? czyzby ktos cos celowo przed nami chował?( tu maly off-top:byl taki watek o dzieciach indigo, w nim wzmianka o chlopcu-Boryska.Szukalem danych o nim w google, wynalazłem kilka artykulow z fotografiami chlopaka.Pisza tam,ze czesto siada on w pozycji lotosu-ot, tak, pamieta o tym choc nikt go nie uczyl-jest fotka medytujacego w ten sposob Boryski i trzyma on tam obie dlonie skierowane na zewnatrz z wyprostowanymi palcami srodkowymi . Podejrzewam, ze to rodzaj energetyzujacej mudry-znów ,tak jak omawiana 13 uznana przez ogólny przesad jako gest obraźliwy.kto i po co falszuje te kluczowe sprawy? znam jeszcze kilka innych przykladow gdzie blokuje nas sie"dobrym wychowaniem")
zacząłem czytać ten dział bo mamy ostatnio (ja i moja kochana Ania) dokładnie to samo co opisuje autor wątku.
Wielokrotnie akurat w czasie odczytywania godziny bywało 11,11 lub 09,09 a ostatnio w bardzo ważnych sytuacjach pojawia sie coraz częściej 13,13. Z zaskoczeniem odnaleźliśmy tez ostatnio ta sama godzinę na listach wysyłanych w paru istotnych sprawach. Godzinie wysłania listu przyjrzeliśmy sie uważnie dopiero po kilku dniach.
tez główkujemy ostatnio co to ma znaczyć??

2009-01-20 12:49
raczek

Z tym 11.11 i 22.22 to było dobre biggrin.gif
Też tak miałem...

2009-01-20 12:59
arcadio.p

arcadio.p', 1, 1, '83.19.71.110', 1232452759, 12, '

CYTAT
Pisza tam,ze czesto siada on w pozycji lotosu-ot, tak, pamieta o tym choc nikt go nie uczyl-jest fotka medytujacego w ten sposob Boryski i trzyma on tam obie dlonie skierowane na zewnatrz z wyprostowanymi palcami srodkowymi . Podejrzewam, ze to rodzaj energetyzujacej mudry-znów


moja ulubiona pozycja snu wygląda tak jak splecione nici DNA, czyli skżyrzowane nogi, oraz wyciągnięte nad głowe skżyrzowane dłonie, ułozenie palców też jest symetryczne. smile.gif

Hmmm jutro będe znał odpowiedź, albo zaraz smile.gif

Co do tych samych minut i godzin, to znak że "dobrze robisz" Harmoniia numerologiczna, atomowa.

CYTAT(memento @ Jan 20 2009, 12:34 PM) <{POST_SNAPBACK}>
I zagadka wyjaśniona smiech.gif

TA smile.gif, tylko że moja mama jest urodzona 19 czerwca, jej mama też, ja 13 czerwca mój tata też, znak blizniąt, prawo kosmiczne dwuch biegónów + i -, Alfy i Omegi, dwie skrajności które w harmonni dają obraz rzeczywistości, powiem tak zmyślnie sobie to obmysliliśmy żebym wiedział, pewnie do tego dochodzą jeszcze jakieś potężne energie ochronne, no niepowiem mam ciekawe życie, a wszystko jeszcze przedemną. slonko.gif

JABADABADU!

Dzieci są miłością Boga, chcesz być blisko Boga? Wróc do Dziecka!

2009-01-20 13:21
michalxl600

CYTAT(arcadio.p @ Jan 20 2009, 12:59 PM) <{POST_SNAPBACK}>
Co do tych samych minut i godzin, to znak że "dobrze robisz" Harmoniia numerologiczna, atomowa.

to by sie zgadzalo z nasza interpretacja intuicyjna.(sorry, brak polskich znakow).
Mam wlasnie w rece ksiazke Jana Van Helsing "RECE PRECZ OD TEJ KSIAZKI" (goraco polecam wszystkim otwartym ludziom!!!) i w koncowej czesci facet pisze to samo. Jesli zauwazasz wokol siebie zjawisko synchronni-to oznacza ,ze jestes na wlasciwej drodze , zgodnie ze swoja misja i droga zyciowa ( te jednakowe liczby na zegarku po obu stronach przecinka- czasem wszechswiat sie z nami przekomarza i ostatnio "pojawiają" sie takie 21,12 lub 15,51 .Van Helsing podaje przyklady ze swego zycia:
zapisywał na przyklad numer telefonu do jakiejś poszukiwanej osoby, ktoś mu dyktował ten nr przez telefon a w tym samym czasie naprzeciwko widział rejestracje samochodu na której widniały końcowe cyfry tego numeru- to swiadczy jasno,ze jest to ta właśnie szukana osoba.

2009-01-20 13:26
arcadio.p

Kto zauważył że się cofnołem w czasie?

Post pisany 12:59, edytowany 12:52 biggrin.gif

2009-01-20 13:32
michalxl600

CYTAT(arcadio.p @ Jan 20 2009, 01:26 PM) <{POST_SNAPBACK}>
Kto zauważył że się cofnołem w czasie?

Post pisany 12:59, edytowany 12:52 biggrin.gif

dobre album_pic.gif co nam chce wszechświat przez to powiedzieć?? ludzie wibrujacy czestotliwoscia milosci młodnieją- to wiemy z Ania, powtarzają nam to wszyscy znajomi,,,,

2009-01-20 13:41
arcadio.p

CYTAT(michalxl600 @ Jan 20 2009, 01:32 PM) <{POST_SNAPBACK}>
dobre album_pic.gif co nam chce wszechświat przez to powiedzieć?? ludzie wibrujacy czestotliwoscia milosci młodnieją- to wiemy z Ania, powtarzają nam to wszyscy znajomi,,,,


Aż koli w oczy serce.gif slonko.gif serce.gif


Cofnij się!


Dzieci są miłością Boga, chcesz być blisko Boga? Wróc do Dziecka!

to była wiadomość którą ostatnią napisałem w edycji.smile.gif

2009-01-20 13:54
raczek

Moim zdaniem jest to za mało widoczne ale pewnie są ograniczenia czcionki.
Polecam wkleić ogromny obrazek ku radości adminów biggrin.gif

2009-01-20 16:18
Stanley

Stanley', 1, 1, '91.94.101.140', 1232464715, 0, '

CYTAT('Fioletowa')
Ostatio spogladając na zegarek zawsze widze godzine 13:13 i jest to codzienie. Nawet gdy jestem zajęta to akurat w tym momencie zerkając na monitor, komórkę czy zegarek widze 13:13 :-|


min. dlatego, reszta jest ukryta we wsytkich postach które o 13 pisza jako czymś wyjatkowym->

CYTAT
Dodam iż na innych stronach mój nick to Fioletowa13 i że 13-tego zawsze mam szczęście i bardzo lubie ta liczbę. Wiem tyle, że trzynastka oznacza zmiany ale to od naszego nastawienia oznacza czy będą to zmiany na lepsze czy na gorsze. ;-)


Dla Ciebie tak, dla mnie również od kiedy sie o tym dowiedzialem i chcialem! przyjać takie jej znaczenie.

CYTAT
Kiedyś tak miałam z liczbą 22:22 i 11:11 obecnie też czesto je widzę ale 13 to juz codziennie :-)


Z tego samego powodu. Każda liczba ma dokladnie takie znaczenie jakie sie jej nada.
Cóż mozna szukać szcześcia wliczbie..sama z siebie szcześliwa nie jest, to takie zludzenie oczko.gif
Dla mnie 13 równiez jest "szcześliwa liczba"(dziala tu przekora wobec popularnego przekonania o jej pechu),
a gdy tak nie jest to robie coś by to jednak potwierdzić.

Przeważnie 13 dochodzilo do jakichś wywalek i nieporozumien w kontaktach z..kimś tongue.gif
Przez ostatni rok nie przywiazywalem do niej uwagi, ostatnio 13 stycznia kilkanascie minut przed pólnoca jako że dzien jak codzien...sprawdzilem o ile przekroczylem kwote miesiecznego zobowiazania i szok mily kobiecy glosik mówi..."przekroczyleś kwote miesiecznego zobowiazania o...290zlotych i jeden grosz biggrin.gif"

Oczywiście okazalo sie ze to przez podlaczanie komórki jako modemu EDGE, byc moze czasem nie wlaczalem pakietów, a poza pakietami 1gr -> 1kB i polecialo jednego dnia albo w kilka dni pare MB.
Teraz Orange Free Standard wlaczone na stale, wyższe(ale nie tak) rachunki notowalem przez caly rok, ale nie zwrócilem na to aż tak wielkiej uwagi,[wynik uruchamiania Opery Mini podczas nudnych dni w pracy]

Wiec ostatecznie 13 nie byl pechowym dniem, strasznym dniem ale dobrym dniem.
Choć poczatkowo bluznilem ze to przez zamieszanie z internetem moim modemem UMTS oddanym siostrze itp.

Magia 13 jest w nas, nie sadze ze w kosmosie oczko.gif

Fioletowa, pozdrawiam oczko.gif

2009-01-20 20:44
Sztormcia

Ktoś zwracał to już uwagę na numerologiczne powiązanie liczby 13 z 4ką, ale nie widziałam to jeszcze opisu 13 jako dnia urodzenia.

CYTAT
13 dnia miesiąca

Mają dużo cech osób urodzonych 4 dnia miesiąca, a oprócz tego odznaczają się wyjątkową pracowitością i zdyscyplinowaniem. Osoby urodzone tego dnia muszą włożyć więcej wysiłku niż inne, aby osiągnąć satysfakcjonujący ich sukces. Wibracja 13 daje wskazówkę o tzw długu karmicznym pracy. Oznacza on życie podporządkowane pracy (albo skrajne lenistwo w realizacji negatywnej), długi, żmudny wysiłek, który często nie przynosi rezultatów, mimo dużej wytrwałości i samozaparcia, którymi są obdarzone te osoby. W uczuciach są to osoby godne zaufania, wierne, można na nich polegać. Mają skłonność do izolowania się i introwersji, są skryte i powściągliwe w okazywaniu uczuć. Można jednak liczyć na ich lojalność i wierność. Ponadto są to osoby dokładne, mają dobre zdolności organizacyjne i wykonawcze, jednak muszą popracować nad słabą siłą przebicia. Osoby te mają silną osobowość, nawet w kryzysowych sytuacjach wyróżniają się siłą przetrwania i mocną psychiką.


Co do czwórki opisana jest ona tak:

CYTAT
4 dnia miesiąca

Solidność, pracowitość, praktycyzm, odpowiedzialność, to Twoje główne cechy charakteru. Ponadto osoby urodzone tego dnia są uznawane za introwertyków, co oznacza, że są one zamknięte w sobie, raczej nieśmiałe, brak im przebojowości i nie lubią być w centrum uwagi. Inne cechy charakteru, którymi się odznaczają to powaga, pracowitość, sumienność, rzetelność, systematyczność, prawdomówność, niechętne poddawanie się zmianom. Osoby urodzone tego dnia, dzięki swojej pracowitości i wytrwałości mają szansę na odniesienie sukcesu materialnego. Można im zarzucić brak fantazji, pesymizm i zbytni perfekcjonizm. Ponadto osoby urodzone 4 dnia miesiąca, to ludzie zamknięci w sobie i czasami trudno do nich dotrzeć, ponieważ mają tendencję do chowania się w swojej skorupce. Ich dokładność, precyzyjność, bardzo ceniona w sferze zawodowej, może być jednak przyczyną nieporozumień w partnerstwie. Zbytnia drobiazgowość, wysokie wymagania może na dłuższą metę męczyć partnera.


Źródło: http://www.magiakart.pl/liczba_dnia_urodze...,31,li,139.html

Ja nigdy nie trafiam na imieniny godziny na zegarku, ale to może dlatego, że używam zegarka wskazówkowego:)
Poza tym 13 jest dla mnie ważna, bo to tez mój dzień urodzenia oczko.gif

2009-01-24 23:52
suwak

Urodziłem się 13-tego (w piątek nawet), a poza tym to liczba jak każda inna...

2009-01-25 00:07
Gogosik

A ja troszkę zmienię pytanie autora tematu.
Cóż oznacza liczba 888 którą często widzi mój brat, ja i również przyjaciel??

2009-01-25 10:38
memento

http://pl.888.com/pl/default.htm?...
Google się nie mylą.

2009-01-25 22:26
Animka

CYTAT
Co do tych samych minut i godzin, to znak że "dobrze robisz" Harmoniia numerologiczna, atomowa.taaak?
w chwili gdy pomyślałam o tym by zamknąć to forum i je wyczyścić do zera na zegarze było 22:22
album7_pic.gif

2009-01-25 22:32
Dareek

CYTAT(Animka @ Jan 25 2009, 10:26 PM) <{POST_SNAPBACK}>
taaak?
w chwili gdy pomyślałam o tym by zamknąć to forum i je wyczyścić do zera na zegarze było 22:22
album7_pic.gif


A to byłby ciekawy event :> .

Losowe posty: