Samoleczenie metodą BSM

2007-07-17 22:53
tomek77

Witka smile.gif
Nie wiem czy znacie metode samoleczenia BSM, ale nie widzę tu takiego tematu i tak sobie pomyślałem, że może ktoś chciałby poznać tę metodę....

metody BSM polegają na przykładaniu dłoni (ciała) do czaszki nad ośrodkami kory mózgowej, zawiadującymi chorymi częściami ciała. Promieniowanie wysyłane przez żywą tkankę komórkową dłoni pobudza te ośrodki do rozpoczęcia procesów samoleczenia.

{*czyli wystarczy przykladać dłoń do głowy w jednej z ośmiu pozycji (zależy od naszych dolegliwości) przez 30 min co 6-7 godzin, lub 15 min co 4-5 godzin. Proste dolegliwości leczą się bardzo szybko(3dni - tydzień), na dolegliwość "zadawnione" potrzeba więcej czasu powyżej paru m-cy, ale nie da sie okreslić dokładnie bo zależy od dolegliwości}

Metodę BSM może stosować każdy. Nie trzeba w nią wierzyć ani mieć specjalnych właściwości. Trzeba tylko wiedzieć gdzie i jak trzymać dłonie na głowie. Jest to opisane w książce i pokazane na filmie video.

Działanie metody BSM polega na wyrównywaniu pola elektromagnetycznego, które zaczyna słabnąć w chorych organach. Pole to zostaje zasilone energią, którą organizm i tak stale wypromieniowuje na zewnątrz. A ponieważ BSM działa na mózg, czyli centralny układ nerwowy, będący swoistym akumulatorem i anteną organizmu, dlatego ta ilość promieniowania, którą każdy wydziela, jest wystarczająca dla wyrównania pola.

Natomiast nie jest wystarczająca podczas działania na obwodowy układ nerwowy, stosowanego przy innych metodach uzdrawiania.
Dlatego metodę BSM może stosować każdy!


O efektach można poczytać na stronce http://www.samoleczeniebsm.pl/
Jesli ktoś stosował samoleczenie BSM i chciałby powiedzieć parę słów o efektach, to byłoby super...

Ja osobiście stosowałem samoleczenie BSM na bóle gardła i profilaktycznie na oczy.
Co do gardła to nie wiem czy wyleczyło się samo jeszcze na studiach (od dezynfekcji za pomocą wódki) czy jednak zasługa metody BSM, ale zawsze po BSM czułem się lepiej.

Co do wzroku to faktem jest, ze intensywnie exploatuje wzrok na przeróżnych monitorach od ponad 10 lat i twu twu odpukać w niemalowane drewno, i splunąć przez lewe ramie(a dla pewności i prawe ramie) - okularów jeszcze żadnych nie nosze i myślę że zawdzięczam to metodzie BSM, ale wiem, że są ludzie którzy mieli wady wzroku tak ze nosili okulary plusy/minusy i teraz sa zdrowi, chodzą i widzą bez okularów (i innych szkieł korygujących).

Wiem, że to dobra - bo dość skuteczna metoda, plus można leczyć samemu wiele chorób, które uchodzą obecnie za nieuleczalne...

2007-07-18 13:10
Dawid12

ciekawy artykuł smile.gif :-) :-)

2007-07-18 20:11
tomek77

fajnie że Cie zaciekawił smile.gif Ja wszystkim życzę duzo zdrówka, ale w razie jakby {twu twu - odpukać...} kogos cos spotkało, to wystarczy, ze wie o tej metodzie.
Jak to mawiają chyba Cassiopejanie: Wiedza chroni ohmy.gifk:

2008-11-12 11:30
Damian 16

Zaciekawił mnie ten artykuł . Choruje na chorobę Egzemę i mam nadzieje ze metoda samoleczenia bsm mi pomoże wypróbuje ja ;] Dzięki ;p

2008-11-12 11:32
Magnolia

Damian smile.gif zacznij od oczyszczenia organizmu, bo jest zatruty. Egzema to tylko efekt tego co wewnatrz Ciebie sie dzieje.

2008-11-12 23:56
hagen

Ja czytałem tą książeczkę, tą z Sophią Loren na okładce, już dawno temu, chyba w 96 - 97 roku. Przykładałem sobie dłonie do łba, nic nie dawało (doraźna pomoc przeciwbólowa - zęby, głowa). Swoją drogą, z tym zdjęciem na okładce też jest jakaś drobna manipulacja. Sugeruje ono, że ta znana aktorka stosuję tą metodę a nic o tym nie pisze, pisze tylko, że jest zaangażowana w pomoc ludkom z trzeciego świata.

CYTAT
1993 - 2008
Statystyki GUS wykazują poprawę zdrowotności Polaków.
1993 - 2008
Wydawana od 1993 r. książka p.t. "Samoleczenie metodą BSM" rozeszła się w nakładzie 1.130.000 egzemplarzy.

HAHAHAHAHAHAHA! Dwa stwierdzenia i dwie kwestie sporne. Czy poprawił się stan zdrowotności Polaków? W tych najbardziej medialnych schorzeniach pewnie tak, bo częściej robimy badania profilaktyczne, zarazem lawinowo narastają zachorowania związane z chorobami cywilizacyjnymi - otyłość, cukrzyca, depresja, psychozy
A przypisywanie sobie wpływu na spadek zachorowalności po sprzedaży książki to kpina czystej wody.

2008-11-13 09:47
Sten

Metoda BSM jest bardzo dobra. Od początku kojarzyła mi się z uspokajaniem noworodka, niemowlęcia,
przytuleniem dziecka, pomasowaniem brzuszka bolącego, dotknięciem stłuczonego kolana. To działa.

2008-11-13 23:17
hagen

CYTAT
Metoda BSM jest bardzo dobra. Od początku kojarzyła mi się z uspokajaniem noworodka, niemowlęcia,
przytuleniem dziecka, pomasowaniem brzuszka bolącego, dotknięciem stłuczonego kolana. To działa.

To co opisujesz to zwykła psychologia und wydzielane przy tym hormony. Coś ala chuchnięcie na "ałka". Mamusia pocałowała zbolały paluszek, dziecko odczuło troskę, uwalniają się odpowiednie endorfiny, oksytocyna itp. Metoda BSM jest metodą samoleczenia, jak w tytule wątku pisze, zatem jej leczniczy charakter nie powinien wynikać z poczucia bezpieczeństwa zapewnianego przez opiekę bliskiej osoby, lecz wpływu dotyku własnych rąk na określone partię czachy. A tego leczniczego wpływu nie stwierdziłem.

2008-11-14 20:28
Sten

Z pozoru, tak.

2008-11-14 23:32
hagen

CYTAT
Z pozoru, tak.

Chylę czoła przed siłą twych argumentów. Jeszcze gdybyś napisał "Z pozoru tak, bo..." to mógłbym się do tego jakoś odnieść. A tak to spadaj na bambus biggrin.gif

2008-11-14 23:48
Manuela

Manuela', 1, 1, '83.12.159.252', 1226702934, 0, 'hagen, a psychologii nie jest znany brak działania leku u osoby, która nie wierzy że lek zadziała?
jesli załozyc że intencje mają decydująca rolę i wszystko dzieje się zgodnie z nimi to ma to sens. w kazdym razie jesli na niektórych działa w pełni pozytywnie to tylko ich korzysc oczko.gif jesli działa tylko jako programowanie i zamiast pomagac maskuje objawy to ich strata oczko.gif
jesli ząb boli to robi to po to byś o niego zadbał a nie po to byś mu przywalił zeby sie na chwile "zamknął" - i jesli nie przestało boleć to znaczy ze masz silny instynkt samozachowawczy czyli wszystko dzieje się z jak największą korzyscią dla Ciebie - i całe szczęscie! biggrin.gif

2008-11-14 23:53
Sten

slonko.gif

2008-11-15 00:07
_Domcia_

Nie wiem czemu, ale za każdym razem jak mi się pojawia tytuł tematu to widzę "samookaleczenie". biggrin.gif

2008-11-15 00:11
Manuela

Manuela', 1, 1, '83.12.159.252', 1226704319, 0, 'a co do moich swiadomych doswiadczen w stosowaniu tej metody to zaopatrzyłam się w knigę, ale na szczęście nie mam okazji wypraktykować na sobie tongue.gif i nie zamierzam z ciekawosci czy metoda skuteczna wywołać u siebie jakichs dolegliwosci biggrin.gif ale jesli sie zdarzy i sięgnę do praktyki BSM, to pewnie zakomunikuję wrazenia smile.gif


edit:
haha... własnie po skonczeniu tego posta wylosowałam afkę "Akceptuję stan zdrowia - pełni sił witalnych w swoim ciele i życiu" faint.gif nisamowite są te losowania afirmacji biggrin.gif

2008-11-15 09:36
Fioletowa

Ja jakiś rok temu zakupiłam tę książkę dla chorej cioci, ale ona nie mogła już stosować tej metody ponieważ brała silne leki a to jest przeciwwskazanie nie wolno też spożywać alkoholu i o ile pamiętam innych używek stosując tę metodę.

Ja wypróbowałam ją na bóle głowy, gdy mnie czasem bolała głowa to kładłam na nią ręce tak jak w opisanej metodzie ale tak naprawdę nie wiem czy mi to pomagało może trochę.

Ogólnie uważam, że metoda jest dobra bo nic nie kosztuje ja wypróbować i można ja wykonywać w zaciszu swego domu samemu albo z pomocą bliskiej osoby. smile.gif

2008-11-15 10:45
tajemniczy69

CYTAT(_Domcia_ @ Nov 15 2008, 12:07 AM) <{POST_SNAPBACK}>
Nie wiem czemu, ale za każdym razem jak mi się pojawia tytuł tematu to widzę "samookaleczenie". biggrin.gif

lol mam tak samo glupek2.gif

2008-11-15 20:19
hagen

CYTAT
hagen, a psychologii nie jest znany brak działania leku u osoby, która nie wierzy że lek zadziała?

Zatem równie dobrze można opracować metodę leczenia poprzez kładzenie jajek na oczy (Uwaga chłopy! Nie próbować w domu, rekordzista dociągnął tylko do pępka)

2008-11-15 20:32
Manuela

w samej rzeczy smile.gif

2008-11-15 21:25
narada

CYTAT(hagen @ Nov 15 2008, 09:19 PM) <{POST_SNAPBACK}>
Zatem równie dobrze można opracować metodę leczenia poprzez kładzenie jajek na oczy (Uwaga chłopy! Nie próbować w domu, rekordzista dociągnął tylko do pępka)

Równie dobrze by było jakbyś nie szydził i nie wyśmiewał wszystkiego na tym forum. Myślisz, że potrafisz się powstrzymać od sprowadzania każdej idei tutaj prezentowanej do wulgarnych aluzji i reklamy alkoholu? Wiesz, niektórzy wkładają czas i serce aby innym coś przkazać. Inni czytają to forum, bo czegoś poszukują. A Ty czemu jesteś tutaj?

2008-11-15 22:44
Adrian

Adrian', 1, 1, '77.253.128.162', 1226785462, 0, '

CYTAT(narada @ Nov 15 2008, 09:25 PM) <{POST_SNAPBACK}>
Równie dobrze by było jakbyś nie szydził i nie wyśmiewał wszystkiego na tym forum. Myślisz, że potrafisz się powstrzymać od sprowadzania każdej idei tutaj prezentowanej do wulgarnych aluzji i reklamy alkoholu? Wiesz, niektórzy wkładają czas i serce aby innym coś przkazać. Inni czytają to forum, bo czegoś poszukują. A Ty czemu jesteś tutaj?

Żeby sprowadzać na ziemię ludzi, którzy uciekają od rzeczywistości i wierzą w gobliny i panbuki oczko.gif

narada, naprawdę uważasz, że Hagen jest na forum niepotrzebny? Nie poraża cię Twoje powierzchowne postrzeganie? Osobiście uważam Hagena za jednego z najbardziej potrzebnych i najciekawszych ludzi na forum, zwłaszcza z racji jego odmiennego niż większości forumowiczów spojrzenia, które jest niesamowitą odskocznią w takim miejscu.

Mówisz, że ludzie wkładają czas i serce aby coś przekazać innym. Nie widzisz tego w Hagenie? Nie widzisz jego autentyczności? Poza tym, jak już tak stawiasz sprawę to jeśli coś jest dla Ciebie prawdą, bo sam tego doświadczyłeś, nie urazi Cię słowo drugiego człowieka choćby nie wiem co powiedział. Jeśli czegoś zabrania się wyśmiać, to znaczy, że to jest fałszywe. A jeśli sam boisz się, że to w co wierzysz, nie jest prawdą, to Hagen, który rozbudzi w Tobie zwątpienie, jest dla Ciebie błogosławieństwem.

Możemy skupiać się głównie na tym, co w drugich ludziach pozytywne lub negatywne. Patrzmy na pozytywy, bo często za siecią powierzchownych iluzorycznych negatywów kryje się przepiękna prawda. Ważna nie tyle wypowiedź i jej styl, co ładunek i intencja, jaką ze sobą niesie. Jeśli mianujemy się poszukiwaczami prawdy warto wyjść poza nasze subiektywne sposoby postrzegania i odróżnić sposób manifestacji Duszy od DLACZEGO się zamanifestowała.

PS.
I co jest wulgarnego w jajach? oczko.gif

2008-11-15 23:22
Klio

narada, widzisz zezowaty trójkąt lub też piramidę, nie czytaj.

swoją drogą, ciekawe ile trzeba trenowac do takiego rekordu ;>

2008-11-16 00:26
hagen

CYTAT
A Ty czemu jesteś tutaj?

Fajnie mi się z wami pije smile.gif

2008-11-16 02:09
narada

CYTAT(Adrian @ Nov 15 2008, 11:44 PM) <{POST_SNAPBACK}>
Żeby sprowadzać na ziemię ludzi, którzy uciekają od rzeczywistości i wierzą w gobliny i panbuki oczko.gif

Widzę, że lubisz odpowiadać za innych, chociaż w przypadku Hagena myślę. że on nie potrzebuję adwokata. album8_pic.gif

CYTAT
narada, naprawdę uważasz, że Hagen jest na forum niepotrzebny?

Widzę też. że w moim poście widzisz coś, czego nie ma. Nie było iż Hagen niepotrzebny a tylko było pytanie czemu tu jest. album6_pic.gif

CYTAT
Nie poraża cię Twoje powierzchowne postrzeganie?

Mnie nawet nie poraża Twoja ocena i projekcja na mnie. zawstydzony.gif

CYTAT
Osobiście uważam Hagena za jednego z najbardziej potrzebnych i najciekawszych ludzi na forum, zwłaszcza z racji jego odmiennego niż większości forumowiczów spojrzenia, które jest niesamowitą odskocznią w takim miejscu.

Zapewne Hageńskie serce rośnie kiedy czyta Twoje zachwyty. piaskownicave8.gif To tyle, bo ewidentnie lubisz gadać w koło Macieju i widzisz, to czego nie ma. namaste2.gif

CYTAT
I co jest wulgarnego w jajach? oczko.gif

Nie wiem. O jajach nie piszę ja tylko Ty i Hagen. Macie jaja, to się radujcie. Ino jaj se z forum nie róbcie. album_pic.gif


CYTAT(hagen @ Nov 16 2008, 01:26 AM) <{POST_SNAPBACK}>
Fajnie mi się z wami pije smile.gif

No to dobrze, że dałeś prostą odpowiedż. Teraz wiem. vnimavaj.gif


CYTAT(Klio @ Nov 16 2008, 12:22 AM) <{POST_SNAPBACK}>
narada, widzisz zezowaty trójkąt lub też piramidę, nie czytaj.

swoją drogą, ciekawe ile trzeba trenowac do takiego rekordu ;>

Nie rozumiem Twego komentarza. zawstydzony.gif

2008-11-16 02:31
Klio

CYTAT(narada)
Nie rozumiem Twego komentarza.  
ojeju... slonko.gif

Omijaj posty hagena, zaoszczędzisz sobie tego 'zielenienia'. Dobra rada tylko, byc może nie potrzebujesz, zdecydujesz. A zaskoczył mnie wyczyn i rekord niżej przez kolegę opisany, więc się na głos zastanawiam. Chyba wolno? Byc może i swiadczy to o moim niskim poziomie intelektualnym i wysublimowania, cóż. smile.gif 

2008-11-16 03:05
narada

CYTAT(Klio @ Nov 16 2008, 03:31 AM) <{POST_SNAPBACK}>
ojeju... slonko.gif

Omijaj posty hagena, zaoszczędzisz sobie tego 'zielenienia'.

Ale ja nie chcę nic omijać, bo to ucieczka, cofanie się w rozwoju, szczególnie jak sugerujesz że mam zielone do stracenia? smiech.gif

CYTAT
Byc może i swiadczy to o moim niskim poziomie intelektualnym i wysublimowania, cóż. smile.gif

Nie przejmuj się, bo ja zapewne mam gorzej. Nawet nie widzę zezowatej piramidy ino kosmiczne promienie i białe kuleczki. album6_pic.gif Przypuszczam, że awatar Hagena ma jakieś symboliczne podłoże. Może należy do sekty zjadaczy Haagen Dazsów? ahahaha.gif

I tako my się podleczyli jako w temacie. smiech.gif

Dobranoc. namaste2.gif

2008-11-16 10:27
Adrian

Faktycznie masz rację narada - zobaczyłem w Twoim poście za dużo.

Nie chcę chwalić Hagena, bo nie lubię pustych komplementów. Też go nie bronię. Widzę tylko, że czasem ludzie go błędnie odbierają i wyraziłem moje szczere zdanie na jego temat. A robienie jaj na forum nie jest złe. Na luzie się lepiej myśli.
namaste2.gif

2008-11-16 16:28
narada

CYTAT(Adrian @ Nov 16 2008, 11:27 AM) <{POST_SNAPBACK}>
Faktycznie masz rację narada - zobaczyłem w Twoim poście za dużo.

No może masz bujną wyobrażnię. Nie ma sprawy. przytul.gif

CYTAT
A robienie jaj na forum nie jest złe. Na luzie się lepiej myśli.

Napisałam, aby nie robić jaj Z forum. Na forum jaja można robić zapewne, album6_pic.gif Myśli się jednak najlepiej w stanie wyciszonej koncentracji i na trzeżwo. No przynajmniej ja tak miewiam. ahahaha.gif

2008-11-17 18:10
hagen

CYTAT
A zaskoczył mnie wyczyn i rekord niżej przez kolegę opisany, więc się na głos zastanawiam.

Więc ja może wyjaśnię, rekord jest fikcyjny smile.gif
Ot stary dowcip był taki.
W plemieniu Apaczów rozchorował się największy z wojowników, apacze poszli więc do szamana po radę. Szaman na to:
- Połóżcie mu jajka na oczy a wyzdrowieje.
Na drugi dzień spotyka przygnębionych wojowników.
- No i jak tam wasz najlepszy wojownik, poczuł się lepiej?
- Nie, szamanie. On umarł.
- A położyliście mu jajka na oczy?
- Nie, dociągneliśmy tylko do pępka.

lol.gif

2008-11-17 18:14
Klio

smiech.gif

CYTAT(hagen)
Więc ja może wyjaśnię, rekord jest fikcyjny
Zawsze można coś z tym zrobic, jest pole do popisu  biggrin.gif

2008-11-17 18:32
DawidS

DawidS', 1, 1, '83.68.92.196', 1226943163, 0, '

CYTAT(narada @ Nov 16 2008, 04:28 PM) <{POST_SNAPBACK}>
Napisałam, aby nie robić jaj Z forum. Na forum jaja można robić zapewne, album6_pic.gif Myśli się jednak najlepiej w stanie wyciszonej koncentracji i na trzeżwo. No przynajmniej ja tak miewiam. ahahaha.gif


A mi w tym stanie jedynie dobrze sie "analizuje" co juz wymyśliłem tongue.gif

ps.To nie jest ukryta kamera! Ja też bywam "spokojny" album6_pic.gif

2008-11-17 19:27
narada

Cieszę się. przytul.gif

2008-11-24 18:43
Aliz

Może ktoś mi odpowie jaką pozycję rąk stosować przy bielactwie i autyzmie? Bardzo mi na tym zależy.
Pozdrawiam

Losowe posty: